ЕКО сумка пошита з тканини саржа на змійці.
Підкладка з кишенею на змійці з тканини габардин.
Розміри сумки
Висота 45 см
Ширина 45 см
Ручки ширина 3 см, довжина 60 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип тканини | Саржа |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Довжина ручок | 60 мм |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Матеріал | Саржа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴



