
Єко сумка. Шоппер. Єко торба.Розмір 38*42. 100% бавовна. Сумка для покупок.
150 ₴
- В наявності
+380 (50) 651-95-75
Вайбер- +380 (97) 516-06-15
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Єко сумка пошита з тканини саржа, 100 % бавовна. Щільність 250 г/м.
Розмір сумки ширина 38 см
Довжина 42 см
Ручки 33 см*2
Замовлення відправляються тільки після оплати на рахунок ФОП.
Можливий продаж оптом , ціну на опт уточнюйте за номером +380506519575
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип тканини | Саржа |
| Колір | Молочний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Підкладка | Ні |
| Довжина ручок | 66 мм |
| Щільність | 250 г/м2 |
| Висота | 42 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴

