Постільна білизна пошита з тканини бязь голд люкс.
Подвійний.
Розміри
Простирадло 190*220
Підковдра 180*220
Наволочки 70*70 або 50*70
Замовлення відправляються тільки після оплати на рахунок ФОП.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 125 г/м2 |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 190 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 80 % |
| Поліестер | 20 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴

