Екосумка пошита з тканини двонитка комбінована з непромокальною тканиною.
Розміри
Висота 44 см
Ширина 34 см
Ручки 60 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка для покупок |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Висота | 44 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Довжина ручок | 60 мм |
| Підкладка | Ні |
| Щільність | 240 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тканини | Двунітка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴

