ЕКО сумка пошита з тканини саржа.
Розміри
Висота 45 см
Ширина 41 см
Ручки 60 см довжина, 3 см ширина.
Можливе пошиття різних кольорів і розмірів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка для покупок |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Підкладка | Ні |
| Довжина ручок | 60 мм |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 41 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴


Відправка з 06 квітня 2026