Екосумка пошита з тканини з тефлоновим просоченням водовідштовхувальним ефектом і комбінована тканиною саржа
Усередині кишенька на змійці
Розмір
Довжина 45 см
Ширина 40 см
Ручки 60 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шопер |
| Колір | Сірий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Підкладка | Ні |
| Довжина ручок | 60 мм |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴

