Дитяча постільна білизна 100% бавовняна, в асортименті. Підковдра 107*147; простирадло 110*150, наволочка 40*60, 50*50, 60*60. Ці розміри дитячого постільного комплекту найчастіше використовують у дитячих садках, оздоровчих установах, таборах для дітей молодших груп. Також ми завжди вживаємо замовлення на пошиття постільної білизни для садків із Вашої тканини, ціна підкреслюється й залежить від обсягу замовлення. Співпрацюємо з садівницями. Забарвлення бувають різні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для ліжка |
| Щільність | 130 ніт/см2 |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 110 см |
| Довжина простирадла | 150 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 107 см |
| Довжина підковдри | 147 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Довжина наволочки | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴

